AS82 napisał(a):

|
Jakbyś niezauważyl,to jest temat o Ekstraklasie a nie o CL ,o której nic nie pisalem i mam w dupie to czy Lech zagra w CL czy nie . Co do gry, to jest niestety prawda,że na tle ligowych szaraków, Amica gra póki co kosmiczny futbol.
|
Zgadzam się w 100 % z tym,że grają kosmiczny futbol dlatego napisałem,że szkoda ,że to nie oni grają w CL.