Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15911
Stary 19.08.2011, 20:20
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś niezauważyl,to jest temat o Ekstraklasie a nie o CL ,o której nic nie pisalem i mam w dupie to czy Lech zagra w CL czy nie . Co do gry, to jest niestety prawda,że na tle ligowych szaraków, Amica gra póki co kosmiczny futbol.
Zgadzam się w 100 % z tym,że grają kosmiczny futbol dlatego napisałem,że szkoda ,że to nie oni grają w CL.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując