Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15907
Stary 19.08.2011, 20:15
blanco napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście . Szkoda,że to nie Wielki Kolejorz gra w eliminacjach do CL , bo teraz polscy kibice mogliby już być spokojni o awans po 15 latach. Po prostu genialny zespół, efektowna gra do przodu , mnóstwo podań , ręce aż same składają się do oklasków - profeska .



Fajnie poczytać opinię eksperta , czyli mówisz,że mistrzostwo już przesądzone ? Szkoda, miałem nadzieję na trochę emocji , ale cóż trudno , królowi trzeba oddać to co królewskie .
Pozdrawiam
Jakbyś niezauważyl,to jest temat o Ekstraklasie a nie o CL ,o której nic nie pisalem i mam w dupie to czy Lech zagra w CL czy nie . Co do gry, to jest niestety prawda,że na tle ligowych szaraków, Amica gra póki co kosmiczny futbol.
Odpowiedz cytując