Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15901
Stary 19.08.2011, 20:09
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie jak Lech sie rusza po boisku, wszyscy pilkarze sa w ruchu nikt nie stoi w miejscu, a u nas jak to wyglada , Malecki sie kiwa a reszta stoi i sie patrzy
Rzeczywiście . Szkoda,że to nie Wielki Kolejorz gra w eliminacjach do CL , bo teraz polscy kibice mogliby już być spokojni o awans po 15 latach. Po prostu genialny zespół, efektowna gra do przodu , mnóstwo podań , ręce aż same składają się do oklasków - profeska .

AS82 napisał(a):Wyświetl post
bedziemy ogladac jak Lech goli co mecz wszystkich, juz 2-0
Fajnie poczytać opinię eksperta , czyli mówisz,że mistrzostwo już przesądzone ? Szkoda, miałem nadzieję na trochę emocji , ale cóż trudno , królowi trzeba oddać to co królewskie .
Pozdrawiam
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując