whistar napisał(a):

|
Dzięki cieniek, hm Amica wygląda naprawdę dobrze, nie spodziewałem się, że Bakero jest w stanie ich poukładać.
|
abstrachując od porównań do stylu , to fakt w jakim położeniu jest teraz Lech ( bez pucharów ) oraz to jakim wynikiem zakończył poprzedni (udany w pucharach ) sezon można wysnuć wiele odnośników do Wisły z sezonu 2007/2008 . Wtedy też wielu nie wierzyło że Skorża poukłada Wisłę . Tak jak teraz Bakero poukładał Lecha ( na ile to jego zaśługa - tego nie wiem ). Nie dziwi mnie specjalnie że Lech gromi ligowych średniaków i słabeuszy . Dzisiaj też to się skończy minimum 3-0 dla Lecha .