flamengista napisał(a):

|
Ale faktem jest, że przyjemnie się patrzy na grę Ljuboi, dokładnie tak jak na grę Meliksona. Nie odskakuje mu piłka, dokładnie wie co chce zrobić. Do tego zmysł snajpera i inteligencja. Im więcej takich zawodników w polskiej lidze, tym lepiej.
|
A teraz wyobraźmy sobie Meliksona, Ljuboję, Radovica i Rudniewa w jednym zespole. To byłaby miazga ofensywna jak na naszą ligę (i myślę, że nie tylko).