Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15880
Stary 19.08.2011, 19:07
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale faktem jest, że przyjemnie się patrzy na grę Ljuboi, dokładnie tak jak na grę Meliksona. Nie odskakuje mu piłka, dokładnie wie co chce zrobić. Do tego zmysł snajpera i inteligencja. Im więcej takich zawodników w polskiej lidze, tym lepiej.
A teraz wyobraźmy sobie Meliksona, Ljuboję, Radovica i Rudniewa w jednym zespole. To byłaby miazga ofensywna jak na naszą ligę (i myślę, że nie tylko).
Odpowiedz cytując