Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5575
Stary 19.08.2011, 12:47
thechris napisał(a):Wyświetl post

Twój "argument" w dyskusji tak mnie powalił, że masz ignora.

Super, bardzo się cieszę. Piękna pogoda i taka fajna inormacja. No proszę, mała rzecz a jak mnie uradowałeś. Wielkie dzieki.

Gość (thechris) który na dzień dobry po 3 kolejkach ligowych wróży że Wisła musi sie przyzwyczaić do oglądania pleców Amici (patrz Amico/lecha) nie zasługuje na partnerską relację. Powtórzę tak nie postępuje kibic Wisły Kraków. Nawet wieczny malkontent , płaczek, defetysta, i czarnowidz powinien wierzyć we własną drużynę. Zwłaszca że Wisła obiektywnie ma szerszą i lepszą ławke od Amico/lecha. Czyli jednego niby-kibica a w istocie wiecznego narzekacza ... mam z głowy, powtórzę: super.
Mała rzecz a jak cieszy .
Ostatnio edytowane przez milosz : 19.08.2011 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując