Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
5575
19.08.2011, 12:47
thechris
napisał(a):
Twój
"argument"
w dyskusji tak mnie powalił, że masz ignora.
Super, bardzo się cieszę. Piękna pogoda i taka fajna inormacja. No proszę, mała rzecz a jak mnie uradowałeś. Wielkie dzieki.
Gość (thechris) który na dzień dobry po 3 kolejkach ligowych wróży że Wisła musi sie przyzwyczaić do oglądania pleców Amici (patrz Amico/lecha) nie zasługuje na partnerską relację. Powtórzę tak nie postępuje kibic Wisły Kraków. Nawet wieczny malkontent , płaczek, defetysta, i czarnowidz powinien wierzyć we własną drużynę. Zwłaszca że Wisła obiektywnie ma szerszą i lepszą ławke od Amico/lecha. Czyli jednego niby-kibica a w istocie wiecznego narzekacza ... mam z głowy, powtórzę: super.
Mała rzecz a jak cieszy
.
Ostatnio edytowane przez milosz : 19.08.2011 o godz. 13:11.
milosz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez milosz