Wyświetl pojedynczy post
pit5791
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5548
Stary 19.08.2011, 10:30
Na dzisiaj jest potrzebny lewy obrońca i lepszy napastnik, niezależnie czy zagramy w grupie LM (w co bardzo wierzę), czy w grupie LE. Wydatek teraz powiedzmy 2 mln EURo pozwoli lepiej grać całej drużynie, co pozwoli lepiej wypromować/sprzedać Meliksona czy Małeckiego (może zwrócić się przy sprzedaży samego Małeckiego).
Ostatni mecz z Apoelem czy popisy w naszej Lidze, mocno przeczą opiniom, że Wisła ma już kompletny skład.

Nigdzie nie pisałem, że Radek teraz źle gra, ale nikt chyba nie wierzy (daj mu Panie Boże zdrowie), że utrzyma taką formę jeszcze przez kolejne 1-2 lata.
Niestety już ostatni mecz z Cypryjczkami pokazał, że mamy problem, aby kontrolować grę w środku, o jej kreowaniu wogóle z tymi zawodnikami, których mamy możemy zapomnieć.
To co będzie z drużynami ze średniaków z najlepszych lig europejskich?

Jeśli chcemy podnieść naszą grę na wyższy poziom, potrzeba nam środkowych pomocników, którzy pod presingiem nie przyjmują piłki na 10m i potrafią rozprowadzić akcję z defensywy na jeden kontakt, mają prostopadłe podanie i strzał z dystansu, niestety obecnie nie mamy ani jednego takiego zawodnika.
Odpowiedz cytując