Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2441
Stary 19.08.2011, 07:41
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że Legia przed tym sezonem nie wydała ani złotówki na transfery [...]
Ani złotówki? A słyszałeś może o czymś takim jak opłata za podpisanie kontraktu?
Ljuboja, Żewłakow i Ohayon przytulili pewnie z pół miliona euro.
Odpowiedz cytując