baro1995 napisał(a):

No i znalazłem kolejny ciekawy cytacik,mam nadzieję,że tym razem znowu nie okaże się,że ,,wykrakałem''
Pan ją najpierw może napisać, a po sezonie odejść z Wisły na mocy prawa Webstera. W środę oglądali pana przedstawiciele Olympique Marsylia.
Rozmowy z Wisłą w sprawie nowego kontraktu zostały zawieszone i nie wiem, kiedy do nich wrócimy, a w sprawie Marsylii trzeba rozmawiać z moim menadżerem. Dla mnie najważniejszy jest teraz awans do Ligi Mistrzów i tylko na tym się koncentruję.
|
OM czy klub tej klasy to moim zdaniem za wysoka półka dla Małego.
Najlepiej byłoby żeby się dogadał z Wisłą. Jak nie to niech ktoś da te 2,5m euro i cóż...
Webster byłby dużym świństwem dla Wisły - jestem pewny, że Stan na to nie pozwoli.
Nowy kontrakt albo dokądś wypchną Małego w zimie.