thechris napisał(a):

Na mnie Apoel w ogóle nie robi wrażenia. Ostatnio oglądałem Amice z Bełchatowem i moim zdaniem kuchenki grają lepszą piłkę od Apoelu.
|
Mam nadzieję,że to prowokacja lub ironia , bo miałem cię za ogarniętego forumowicza.
Odnośnie meczu prawie wszystko zostało już powiedziane , jeśli chodzi o rewanż to jestem dobrej myśli.
Tak jak w podpisie: ufam Maaskantowi . Poza tym mamy dobrą mieszankę zawodników : Iliev, Jaliens i Pareiko grali i będą grać na wielkim spokoju , a Mały jak zwykle naładowany jak PKS do Libiąża z wiarą we własne umiejętności.