Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5525
Stary 19.08.2011, 00:18
thechris napisał(a):Wyświetl post


Na mnie Apoel w ogóle nie robi wrażenia. Ostatnio oglądałem Amice z Bełchatowem i moim zdaniem kuchenki grają lepszą piłkę od Apoelu.
Mam nadzieję,że to prowokacja lub ironia , bo miałem cię za ogarniętego forumowicza.

Odnośnie meczu prawie wszystko zostało już powiedziane , jeśli chodzi o rewanż to jestem dobrej myśli.
Tak jak w podpisie: ufam Maaskantowi . Poza tym mamy dobrą mieszankę zawodników : Iliev, Jaliens i Pareiko grali i będą grać na wielkim spokoju , a Mały jak zwykle naładowany jak PKS do Libiąża z wiarą we własne umiejętności.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując