crazykaro napisał(a):

Klub ma siebie szanować a nie kibica. Stadion bez nagłośnienia nie może być dopuszczony nawet do eliminacji pucharów europejskich a co dopiero do fazy grupowej LM!!! Wystarczy taką rzecz zgłosić do UEFA i mecze będą rozgrywane w Gdańsku!!!
Tak wiec jak widać to sprawa klubu a nie kibica.
|
odnosiłem się do wpisu osoby, która uważa, że akcja mailowa zwróci uwagę klubowi iż ten nie ma nagłośnienia na G,a ten zainterweniuje u włodarzy ZIKiTu co odebrane zostanie jako szacunek do kibica.To tak jakby mieć pretensje do Wisły, że nie ma całego stadionu. Do klubu to można pisać w sprawie sprawdzania legitymacji przy karnetach ulgowych, a nie w sprawie braku nagłośnienia. Klub dobrze wie czego mu brakuje na tym stadionie.
dlatego napisałem, że nawet jeśli takie maile do klubu dotrą i klub odpowie, że rozmawia z ZIKiTem co zostanie odebrane jako szacunek dla kibica jak zaznaczył inny rozmówca, to klub sobie może szanować kibica,a ZIKiT i tak robi swoje.
Cytat:
|
Klub ma siebie szanować a nie kibica.
|
a to odważne stwierdzenie