Kibic_1906 napisał(a):

|
Tak , takie rzeczy załatwia się przez klub. Sprawa jest prosta: ja piszę do klubu jako kibic - klub szanuje kibiców więc nie zostawia sprawy - klub interweniuje u ZIKiT. Bo co da jak ja napiszę maila do ZIKiT?nic.
|
zacytuję Piotra
Cytat:
Klub nie ma nic do tego.
Czemu nie ma nagłośnienia na trybunie południowej? Bo go inwestor nie zamontował. Czemu? Nie wiem. Nie ma go od chwili otwarcia tej trybuny.
|
klub sobie może szanować kibica....