Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5432
Stary 18.08.2011, 13:32
thechris napisał(a):Wyświetl post
Na mnie Apoel w ogóle nie robi wrażenia. Ostatnio oglądałem Amice z Bełchatowem i moim zdaniem kuchenki grają lepszą piłkę od Apoelu.
Ja ostatnio widziałem Lamborghini na dziurawej i wyboistej drodze - też nie zrobiło na mnie wrażenia, bo coś powoli jechało...

Chyba UAZ jest lepszy, bo lepiej sobie radził.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując