thechris napisał(a):

|
Na mnie Apoel w ogóle nie robi wrażenia. Ostatnio oglądałem Amice z Bełchatowem i moim zdaniem kuchenki grają lepszą piłkę od Apoelu.
|
Ja ostatnio widziałem Lamborghini na dziurawej i wyboistej drodze - też nie zrobiło na mnie wrażenia, bo coś powoli jechało...
Chyba UAZ jest lepszy, bo lepiej sobie radził.
