Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12789
Stary 18.08.2011, 08:13
Panowie, a to prawda że Jirsak ma iść gdzieś na wypożyczenie ?
Nie będę wypominał za ile go kupiliśmy, ( 700 tysięcy ojro ), no ale nie gra w ogóle...tzn żeby grać to trzeba się łapać na ławkę chociaż....a tutaj ja widzę trybuny....

Ja wiem, że dziecko, że żona potrzebuje go teraz etc. No ale bez jaj....
Odpowiedz cytując