|
Panowie, a to prawda że Jirsak ma iść gdzieś na wypożyczenie ?
Nie będę wypominał za ile go kupiliśmy, ( 700 tysięcy ojro ), no ale nie gra w ogóle...tzn żeby grać to trzeba się łapać na ławkę chociaż....a tutaj ja widzę trybuny....
Ja wiem, że dziecko, że żona potrzebuje go teraz etc. No ale bez jaj....
|