Ależ APOEL ma stary skład (szczególnie obrona):
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20825 ale ich doświadczenie w europejskich pucharach robi wrażenie. Po ty co przeczytałem przyszło mi na myśl, że nie możemy dostosować się do ich tępa gry. Musimy grać ze dwa tempa szybciej, żeby dziadki z Nikozji nie wiedziały co się dzieje. Boję się tego meczu jak cholera. Jak ja bym chciał być dziś na Reymonta ;(