Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2268
Stary 17.08.2011, 10:31
Moim zdaniem Slask powienien grać o 18 a Legia o 20. Tak powinno być, bo na Śląsk i tak przyjdzie komplet i tak, naweet gdyby grali o 15:30. Coż to jest 7 tysi? Ok, gdyby grali na nowym to obowiązkowo trzeba by było puścić mecz o 21, wtedy komplecik 43,000 i machamy Rapidowi papa. A tak? Na Legie wejdzie tylko 22,000 bo kupa ludzi pracuje a Śląsk z pewnością będzie wypełniony.
Trzeba by rzucić okiem na np Niemcy, czy w Berlinie, Hamburgu czy Leverkusen zapełniły by się stadiony na IV rundzie LE gdyby mecz odbył się o 18? ja myśle, że tak.
Odpowiedz cytując