Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5066
Stary 17.08.2011, 10:02
ChG napisał(a):Wyświetl post
Maor się marnuje na skrzydle, grając tam i tak schodzi do środka, a wtedy na danym boku mamy lukę, bo nasi boczni obrońcy nie grają aż tak ofensywnie, żeby biegać tam w jego miejsce. Małecki to taki typ piłkarza, że próbuje, próbuje, psuje, psuje, ale w końcu coś mu wyjdzie i ta akcja może odmienić losy meczu.

Zobaczymy, dzisiaj 2:0, na wyjeździe 0:0 i jesteśmy w domu.
System gry w składzie Melex - Guła - Iliev polegałby na tym że Ci trzej zawodnicy wymienialiby się pozycjami. Przecież Guła grał juz na OPL w Bełchatowie, Iliev również jest rotujacym zawodnikiem nie mówiąc o Maorze który może grać na każdej pozycji w pomocy.
Odpowiedz cytując