domin_czyzyny napisał(a):

chodzi o to, aby jakiś dzieciak nie kupił biletu za 150 zł i przy kasach dowiedział się, że nie wejdzie na bilet kupiony od "życzliwego z forum"...
a sprawdzać tożsamość na 100 % będą, aby nie było przypału jak kiedyś wiadomo z kim ...
|
no w sumie zapewne masz racje... po prostu żal mi takiego meczu jak cholera

dajcie z siebie wszystko i JJJBG
