Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
drbolkins
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6375
Stary 17.08.2011, 08:59
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
chodzi o to, aby jakiś dzieciak nie kupił biletu za 150 zł i przy kasach dowiedział się, że nie wejdzie na bilet kupiony od "życzliwego z forum"...

a sprawdzać tożsamość na 100 % będą, aby nie było przypału jak kiedyś wiadomo z kim ...
no w sumie zapewne masz racje... po prostu żal mi takiego meczu jak cholera
dajcie z siebie wszystko i JJJBG
Odpowiedz cytując