Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5028
Stary 16.08.2011, 23:35
dzollo napisał(a):Wyświetl post
. Jaliens też pokazał, że najlepsze lata ma już za sobą. Tak więć napewno można było zrobić więcej...a może poprostu troszke inaczej, i zamiast Diaza oraz Jaliensa ściągnąc kogoś kto naprawde nas wzmocni a nie tylko zrobi konkurencję na danej pozycji.)
Ośmielę się nie zgodzić. Jaliens miał kiepski start w Wiśle i niektórzy wyrobili sobie już opinię i nie zmienią jej bez względu na rzeczywistość.

Jaliens w meczu z Liteksem był jednym z najlepszych na boisku. Świetnie czytał grę, pokazał rozwagę i doświadczenie a przede wszystkim jest jedynym naszym obrońcą, który potrafi sensownie wyprowadzić piłkę od tyłu.

Mnie bardziej martwi słabsza ostatnio forma Czarka Wilka i brak współpracy między skrzydłowymi i napastnikiem.
Nasi skrzydłowi cały czas schodzą do środka i dryblują. Nie przypominam sobie sytuacji w meczu z Widzewem, gdzie Partyk czy Ivica mieliby rajd do linii końcowej boiska zakończony dośrodkowaniem. Nie wspominając o bocznych obrońcach, Lameyu i (zwłaszcza) Diazie. Ci to się prawie w ogóle nie włączają. Za małą liczbą graczy angażujemy się w ofensywie, a między tą czwórką, która jest z przodu ewidentnie brakuje współpracy...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez hawkins : 16.08.2011 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując