Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6373
Stary 16.08.2011, 23:25
chodzi o to, aby jakiś dzieciak nie kupił biletu za 150 zł i przy kasach dowiedział się, że nie wejdzie na bilet kupiony od "życzliwego z forum"...

a sprawdzać tożsamość na 100 % będą, aby nie było przypału jak kiedyś wiadomo z kim ...
Odpowiedz cytując