Davidian napisał(a):

|
FC Copenhagen1 - 3Viktoria PlzenDosyć niespodziewany wynik
|
Jak widac druzyna, ktora jest faworytem niekoniecznie musi wygrac z teoretycznie słabym przeciwnkiem dlatego przed jutrzejszym spotkaniem jestem pełen optymizmu. Jak widac doswiadczenie niekoniecznie pomaga w awansie do fazy grupowej LM.