Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4934
Stary 16.08.2011, 18:38
SkMk napisał(a):Wyświetl post
próba hymnu LM na stadionie Wisły
http://www.facebook.com/video/video....66281&comments
Jezus, dożyłem ![/QUOTE]

Ja cie pierdziele ciary na plecach gęsia skórka to jest to
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując