Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4933
Stary 16.08.2011, 18:37
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Z tego co mowi Borek teraz w wiadomosciach na polsacie niewiadomo czy Lamey wystapi w jutrzejszym spotkaniu - ma to sie wyjasnic po treningu. Jezeli nie zagra to mozemy sie spodziewac na jego pozycji Jovanovicia (to juz akurat moje rozwazanie)
Jeśli to nie zasłona dymna to według mnie obrona Jaliens przejdzie na prawo, a w środku zagra Chavez z Bunozą
Odpowiedz cytując