mitmichael napisał(a):

|
Z tego co mowi Borek teraz w wiadomosciach na polsacie niewiadomo czy Lamey wystapi w jutrzejszym spotkaniu - ma to sie wyjasnic po treningu. Jezeli nie zagra to mozemy sie spodziewac na jego pozycji Jovanovicia (to juz akurat moje rozwazanie)
|
Jeśli to nie zasłona dymna to według mnie obrona Jaliens przejdzie na prawo, a w środku zagra Chavez z Bunozą