Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6339
Stary 16.08.2011, 17:04
Voin napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś dodać na końcu "[/IRONY_MODE_OFF]" ...
Głupie pytanie to głupia odpowiedź. Jak nie masz problemu ze wzrokiem i byłeś na E to chyba masz jaką opinię wyrobioną gdzie jest sektor G2 i co z niego widać.
Odpowiedz cytując