wiślak 86 napisał(a):

|
no nie do końca. zobacz na stronę oficjalną i jest wyraźnie napisane że przy wejściu MUSISZ mieć legitymację która uprawnia do zniżki. zarówno przy biletach jak i karnecie. więc to raczej kretyństwo pracujących w klubie a nie ochrony
|
w takim razie
podzielam zdanie, że przy karnetach takiego zapisu nie powinno być