Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 15.08.2011, 22:55
AYALA napisał(a):Wyświetl post
na LE też można nieźle zarobic,jak Lech rok temu 20 mln zł .Czyli tyle ile za sam awans do LM można powiedziec.Co prawda reforma Platiniego czyli (łatwiejszego awansu będzie jeszcze 2 lata obowiązywała) a potem znowu w decydującej o awansie rundzie będą Barcelony i Reale czekały
jak w tym roku ma się skończyć i zostać przedłużona
a potem pewnie znów przedłużona, więc nie wiem gdzie widzisz te Barcelony i Reale
Odpowiedz cytując