AYALA napisał(a):

na LE też można nieźle zarobic,jak Lech rok temu 20 mln zł .Czyli tyle ile za sam awans do LM można powiedziec.Co prawda reforma Platiniego czyli (łatwiejszego awansu będzie jeszcze 2 lata obowiązywała) a potem znowu w decydującej o awansie rundzie będą Barcelony i Reale czekały
|
jak w tym roku ma się skończyć i zostać przedłużona
a potem pewnie znów przedłużona, więc nie wiem gdzie widzisz te Barcelony i Reale
