Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4817
Stary 15.08.2011, 21:40
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Tylko jest taka rożnica,że mecze grupowe będą grane dla przyjemności gdzie nikt nie będzie wymagał awansu z grupy a teraz gramy o awans więc nic dziwnego,że są obawy bo nie awansując tracimy dużo a w grupie nic nie mamy do stracenia Manchestery Barcelony będziemy oglądać dla przyjemności .
Bez przesady. Cel minimum na ten sezon w europejskich pucharach został osiągnięty. Mamy zagwarantowaną grę w grupie LE. Moim zdaniem to duży atut - część presji z zawodników zeszła, a przeciwnik jest w naszym zasięgu.

Szanse są naprawdę 50/50, o wyniku mogą decydować detale.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując