Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4815
Stary 15.08.2011, 21:34
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Tylko jest taka rożnica,że mecze grupowe będą grane dla przyjemności gdzie nikt nie będzie wymagał awansu z grupy a teraz gramy o awans więc nic dziwnego,że są obawy bo nie awansując tracimy dużo a w grupie nic nie mamy do stracenia Manchestery Barcelony będziemy oglądać dla przyjemności .
Śmiejecie się z niego a chłop dobrze gada...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując