|
Panowie, wielkie dzięki za starania - widzę, że rozumiecie że będę na R22, transport do Krk będzie, ale z powrotem ciężko trochę.
Dziękuje Ci pająku ;-) za regulamin, ale to co jedzie w moje okolice, to albo PKS Tour jakiś z Przemyśla do Jelenie Góry, albo Polbus czy PKS w Krośnie ;D
Ale dzięki i tak !
|