kriswisla napisał(a):

|
ogladalem teraz skroty z Belchatowa i panowie nie przesadzajmy ale obrona GKS w tym meczu to byla amotorka ,popelniali karygodne bledy,grali jak we mgle w obronie ,no i te nie wykorzystane sytuacje z 1 polowy,takze zobaczymy co dalej,Zaglebie jednak bylo dla nich za trudne do przeskoczenia i uwazam ze z Ruchem bedzie im trudniej
|
Stilić i Rudnev wchodzili w Obronę GKS-u jak nóż w masło, ale według mnie więcej w tym było gry Amici. niż błędów GKS-u. Co do Zagłębia to z trudem, ale Amica, by to wygrała, gdyby nie cudowny strzał Pawłowskiego, a z Ruchem nie będą mieli większych problemów.
Edit: Co nie oznacza, że nie przejadą się na drużynach o podobnym poziomie jak Legia, Wisła, Śląsk (Polonia?).