|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline
|
|
cris21 napisał(a): 
|
Widziałem dziś autobus z cypryjską rejestracja pod hotelem Novotel, czy może ktoś potwierdzić że tam zatrzymała się drużyna Apoelu?
|
Cytat:
|
Zespół APOEL odleci do stolicy Małopolski we wtorek po porannych zajęciach. W niedzielę sztab szkoleniowy i piłkarze oglądali spotkanie Wisły z Zagłębiem Lubin (1:0). Jak donosi jeden z cypryjskich serwisów, trenerzy drużyny z Nikozji w ostatnich dniach dogłębnie analizowali ostatnie mecze "Białej Gwiazdy", żeby jak najlepiej rozpracować rywala.
|
źródło: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
|
|