Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cris21
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
23313
15.08.2011, 19:14
Widziałem dziś autobus z cypryjską rejestracja pod hotelem Novotel, czy może ktoś potwierdzić że tam zatrzymała się drużyna Apoelu?
cris21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cris21
Znajdź inne posty napisane przez cris21