|
Nie tylko o to chodzi. Jeśli poziom ligi rzeczywiście się podniesie, wtedy te stadiony będą ZA MAŁE. Ludzie są spragnieni dobrej piłki w Polsce (jak szybko wyprzedawały się bilety na Amikę, a teraz na Wisłę?). Jak pl kluby będą co roku osiągać fazy grupowe LM czy LE, w lidze będą grać atrakcyjną piłkę, to wtedy taki 30-tyś. w Wa-wie wyda się śmieszny, bo chętnych będzie 10x tyle.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|