Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6277
Stary 15.08.2011, 13:07
power1928 napisał(a):Wyświetl post
Nie da rady wejść. Na Zagłebie sprawdzali jak nigdy chyba. Legitymacje, KK, i dowód. To jakaś masakra bo ochroniarzowi zdjęcie się nie podobało. Także z wchodzeniem na stadion posiadając bilet na nie swoje dane nie wejdziesz na 80%
ja w sobotę wchodziłem na karnet kumpla, i 0 problemów.
też trzeba mieć trochę sprytu i przypatrzeć się gdzie sprawdzając, poczekać na większy tłum zeby nie wchodzić gdy maja dużo czasu na wszystko. jednak wiadomo zawsze jest ryzyko.
Odpowiedz cytując