|
Nie da rady wejść. Na Zagłebie sprawdzali jak nigdy chyba. Legitymacje, KK, i dowód. To jakaś masakra bo ochroniarzowi zdjęcie się nie podobało. Także z wchodzeniem na stadion posiadając bilet na nie swoje dane nie wejdziesz na 80%
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
|