Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6276
Stary 15.08.2011, 13:03
Nie da rady wejść. Na Zagłebie sprawdzali jak nigdy chyba. Legitymacje, KK, i dowód. To jakaś masakra bo ochroniarzowi zdjęcie się nie podobało. Także z wchodzeniem na stadion posiadając bilet na nie swoje dane nie wejdziesz na 80%
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując