Lysy napisał(a):

|
Ja bym postawił na niedocenianego Wilka, szkoda, że mało kto pamięta jego 2 asysty i gola w pucharach.
|
to chyba pamiętasz co chcesz, bo ja ostatnio to co zapamiętałem to 2 mecze i 2x straty punktów przez niego, kiedy grał w 1 składzie