Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4726
Stary 14.08.2011, 16:24
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym postawił na niedocenianego Wilka, szkoda, że mało kto pamięta jego 2 asysty i gola w pucharach.
to chyba pamiętasz co chcesz, bo ja ostatnio to co zapamiętałem to 2 mecze i 2x straty punktów przez niego, kiedy grał w 1 składzie
Odpowiedz cytując