nesta napisał(a):

|
Dla mnie Nunez jest w defensywie niewiele slabszy (jesli w ogole) od Wilka, a w ataku ma do zaproponowania duzo wiecej. Ja bym osobiscie postawil na Argentynczyka, w koncu gramy u siebie.
|
Ja bym postawił na niedocenianego Wilka, szkoda, że mało kto pamięta jego 2 asysty i gola w pucharach.