Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4724
Stary 14.08.2011, 16:19
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Nunez jest w defensywie niewiele slabszy (jesli w ogole) od Wilka, a w ataku ma do zaproponowania duzo wiecej. Ja bym osobiscie postawil na Argentynczyka, w koncu gramy u siebie.
Ja bym postawił na niedocenianego Wilka, szkoda, że mało kto pamięta jego 2 asysty i gola w pucharach.
Odpowiedz cytując