qqq_b napisał(a):

Ludzie my jestescie dziwini. Na necie od tygodnia WSZĘDZIE PISZE, że :
- Mecz Wisły w środe z Apoelem będzie na:
*Nsport
*Polsat otwarty
*Polsat Sport HD
*Polsat Futbol
JASNE TO JEST? Zapiszcie se w pamiętniku.
|
wy
WSZĘDZIE JEST NAPISANE
środ
ę
sobie
Nie wszyscy mają tyle czasu, żeby "siedzieć" w necie 3/4 dnia jak Ty.
Jasne to jest?