Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4270
Stary 14.08.2011, 12:00
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Ludzie my jestescie dziwini. Na necie od tygodnia WSZĘDZIE PISZE, że :
- Mecz Wisły w środe z Apoelem będzie na:
*Nsport
*Polsat otwarty
*Polsat Sport HD
*Polsat Futbol

JASNE TO JEST? Zapiszcie se w pamiętniku.
wy
WSZĘDZIE JEST NAPISANE
środę
sobie

Nie wszyscy mają tyle czasu, żeby "siedzieć" w necie 3/4 dnia jak Ty.
Jasne to jest?
Odpowiedz cytując