Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4268
Stary 14.08.2011, 11:28
Ludzie my jestescie dziwini. Na necie od tygodnia WSZĘDZIE PISZE, że :
- Mecz Wisły w środe z Apoelem będzie na:
*Nsport
*Polsat otwarty
*Polsat Sport HD
*Polsat Futbol

JASNE TO JEST? Zapiszcie se w pamiętniku.
Odpowiedz cytując