Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
4268
14.08.2011, 11:28
Ludzie my jestescie dziwini. Na necie od tygodnia WSZĘDZIE PISZE, że :
- Mecz Wisły w środe z Apoelem będzie na:
*Nsport
*Polsat otwarty
*Polsat Sport HD
*Polsat Futbol
JASNE TO JEST? Zapiszcie se w pamiętniku.
qqq_b
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qqq_b