Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15676
Stary 13.08.2011, 19:00
Mecz jak w starych "dobrych czasach" czyli gdzieś na przełomie XX i XXI wieku. Gdyby wtedy odbył się taki mecz jak dzisiejszy Wisła - Zagłębie, powiedzmy w ostatniej kolejce i Wisła potrzebowałaby punktów to właśnie tak by to wyglądało. I nawet nie chodzi mi o postawę sędziego tylko Zagłębia Lubin. Spowodowali dwa karne totalnie z dupy w całkowicie niegroźnych sytuacjach i to takie żywcem wyjęte z Fryzjera. Najpierw ręka w górę przy główce we własnym polu karnym, a potem faul bramkarza w całkowicie niegroźnej sytuacji, gdzie jego interwencja była totalnie niepotrzebna

Dawno nie widziałem meczu przegranego tak chamsko na własne życzenie. A myślałem, że to poważna drużyna jest to Zagłębie.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując