Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15643
Stary 13.08.2011, 07:31
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Jednak uważam, że sam jeden Melikson zawyża ocenę Wisły i jej obcokrajowców w górę. Maor to kozak, 'sam' wygrał Wam dwumecz z Litexem. Wyobraź sobie teraz Wisłę bez niego. Myślę, że nie byłoby tak różowo (tak jak u nas wyjmij w tej chwili Radovica lub przestaw go na skrzydło ze środka i jest zdecydowanie gorzej).
To nikt mu nie podawał pilki i tak sobie sam ja ustawił, podleciał i załatwił Litex? Wynik jest zasluga całej druzyny, gdyby nie podania do Maora to na pewno załatwiłby Litex
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Hmm,w pierwszym meczu gdy zobaczyłem jak gra Ljuboja mówię sobie oo Legia znowu jakąś pokrakę ściągnęła a tu koleś widać że się rozkręca i te jego gole to nie takie przypadkowe

Ogólnie Legia jak na początek sezonu to dobrze przygotowana
Jezeli nie bedzie robil tego co ostatnio we Francji to takie akcje bedziecie widziec czesciej.
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Kapitalnie współpracowali Radović z Ljuboją, jeszcze im dwóch na takim poziomie dodać i będzie czwórka do brydża
Jak Melikson z Ilievem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 13.08.2011 o godz. 07:44.
Odpowiedz cytując