ToTylkoJa napisał(a):

|
Jednak uważam, że sam jeden Melikson zawyża ocenę Wisły i jej obcokrajowców w górę. Maor to kozak, 'sam' wygrał Wam dwumecz z Litexem. Wyobraź sobie teraz Wisłę bez niego. Myślę, że nie byłoby tak różowo (tak jak u nas wyjmij w tej chwili Radovica lub przestaw go na skrzydło ze środka i jest zdecydowanie gorzej).
|
To nikt mu nie podawał pilki i tak sobie sam ja ustawił, podleciał i załatwił Litex?

Wynik jest zasluga całej druzyny, gdyby nie podania do Maora to na pewno załatwiłby Litex
TymonPRO napisał(a):

Hmm,w pierwszym meczu gdy zobaczyłem jak gra Ljuboja mówię sobie oo Legia znowu jakąś pokrakę ściągnęła a tu koleś widać że się rozkręca i te jego gole to nie takie przypadkowe
Ogólnie Legia jak na początek sezonu to dobrze przygotowana
|
Jezeli nie bedzie robil tego co ostatnio we Francji to takie akcje bedziecie widziec czesciej.
Sartre napisał(a):

|
Kapitalnie współpracowali Radović z Ljuboją, jeszcze im dwóch na takim poziomie dodać i będzie czwórka do brydża
|
Jak Melikson z Ilievem