Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 12.08.2011, 23:08
julo napisał(a):Wyświetl post
[...] Kibice w papciach przed TV [...]
... Pewnie i leciwi wyjazdowicze z kilkudziesięcioletnim stażem mają prawo do kapci i TV
Ważne, żeby mieli Wisłę w sercu.
Ostatnio edytowane przez yarow : 12.08.2011 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując