|
Junior Member
Offline
|
#6244

12.08.2011, 20:53
|
WiślakMyślenice napisał(a): 
|
125zł dla przedłużaczy karnetu Wiosna2011. 135zł jeśli nie miałeś karnetu na wiosnę. Przy zakupie ulgowego musisz mieć legitymację. Cena karnetu będzie stopniowo spadać, lecz nie wiadomo o ile.
|
Dzięki za odp
|
|