Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6754
Stary 12.08.2011, 16:41
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Ale my nie możemy sobie na to w obecnej sytuacji pozwolic.Piszczek jest filarem naszej kadry.
Mozemy. Bo zasady są ważniejsze od korzyści. Kto uważa inaczej sam sobie wystawia świadectwo.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
mowie o przypadku jednostki - jedno i drugie to oszustwo
I jedno i drugie powinno byc karane dyskwalifikacją. Przypominam, że Wawrzyniak (wyciągnięty przez Ciebie wobec mnie na zasadzie malo udanego jokera) swoje kiblował. Czekamy na to samo w przypadku Piszczka we wszystkich rozgrywkach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując