BiałaGwiazda napisał(a):

|
Ale my nie możemy sobie na to w obecnej sytuacji pozwolic.Piszczek jest filarem naszej kadry.
|
Mozemy. Bo zasady są ważniejsze od korzyści. Kto uważa inaczej sam sobie wystawia świadectwo.
dynek.pl napisał(a):

|
mowie o przypadku jednostki - jedno i drugie to oszustwo
|
I jedno i drugie powinno byc karane dyskwalifikacją. Przypominam, że Wawrzyniak (wyciągnięty przez Ciebie wobec mnie na zasadzie malo udanego jokera) swoje kiblował. Czekamy na to samo w przypadku Piszczka we wszystkich rozgrywkach.