|
Brożek bardzo by się nie przydał, bo teraz gramy inny systemem niż wczesniej. 442 to co innego niż 4331, bo w tym drugim dużą rolę odgrywa u zawodnika gra głową, siła fizyczna zastawianie się a tego Brożek nie umiał.Gdy ktoś mu zabrał piłkę to machal łapami.
Wywalenie jego, to najlepsze co mogli zrobic.
|