Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6222
Stary 12.08.2011, 15:03
piotrek29k napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie jak kupię bilet na C1 to mogę iść na C3 tak jak to było dawniej z sektorem D
a widziałeś, co jest wałkowane na forum i stronie SKWK/oficjalnej/TWSD od roku na temat obecnej trybuny C?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując