Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6749
Stary 12.08.2011, 14:14
Ale my nie możemy sobie na to w obecnej sytuacji pozwolic.Piszczek jest filarem naszej kadry.Zobacz jak kiedyś było np z Adrianem Mutu-brał kokaine,a mimo to później znajdywał zatrudnienie w profesjonlanych klubach i grał w kadrze Rumunii.Nikt nie jest święty,Piszczek był młody i ciężko mu się było samemu sprzeciwic reszcie,poza tym jego wina była naprawdę niewielka,bo on był tak naprawdę pionkiem a nie żadnym inicjatorem tego.
Odpowiedz cytując