WiślakMyślenice napisał(a):

|
Czyli mam się nie martwić o miejsca na C? Chciałbym jutro przed meczem kupić karnet...
|
Myślę że nie będzie z tym większego problemu,ogólnie moim zdaniem jeśli zostaną jeszcze bilety na LM to powinni zrobić dzień przerwy i sprzedawać jutro tylko na zagłębie,łudzę się że jutro będzie większe zainteresowaniem tym meczem.