Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6202
Stary 12.08.2011, 12:15
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Czyli mam się nie martwić o miejsca na C? Chciałbym jutro przed meczem kupić karnet...

Myślę że nie będzie z tym większego problemu,ogólnie moim zdaniem jeśli zostaną jeszcze bilety na LM to powinni zrobić dzień przerwy i sprzedawać jutro tylko na zagłębie,łudzę się że jutro będzie większe zainteresowaniem tym meczem.
Odpowiedz cytując