Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2474
Stary 12.08.2011, 11:20
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że cena biletu nie pokrywa się z ceną dojazdu do Gdańska .
Przejazd PKS z Mławy 44zł.
Wiem, że można dojechać swoim samochodem, ale to też tanie nie jest.
I właśnie o to chodzi, aby ceną wejścia na stadion zrekompensować cenę dalekiej podróży. Dobra inicjatywa klubu.

Ogólnie ceny biletów na Lechię są bardzo tanie, więc nie ma co narzekać na działania klubu.
Odpowiedz cytując