Piotson napisał(a):

Tyle, że cena biletu nie pokrywa się z ceną dojazdu do Gdańska .
Przejazd PKS z Mławy 44zł.
Wiem, że można dojechać swoim samochodem, ale to też tanie nie jest.
|
I właśnie o to chodzi, aby ceną wejścia na stadion zrekompensować cenę dalekiej podróży. Dobra inicjatywa klubu.
Ogólnie ceny biletów na Lechię są bardzo tanie, więc nie ma co narzekać na działania klubu.