Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 12.08.2011, 07:18
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Legii zycze piątala w Moskwie.
Zresztą Slaskowi tez, bo nie trawie Lenczyka.
Aha, czyli Ty możesz sobie wybierać co Ci pasuje jeśli chodzi o zasady panujące w kibicowskim świecie (wspieranie, kibicowanie zgodom), ale inni już nie?
Przyznaję, że to ciekawe podejście.
Odpowiedz cytując