7 kotów napisał(a):

Legii zycze piątala w Moskwie.
Zresztą Slaskowi tez, bo nie trawie Lenczyka.
|
Aha, czyli Ty możesz sobie wybierać co Ci pasuje jeśli chodzi o zasady panujące w kibicowskim świecie (wspieranie, kibicowanie zgodom), ale inni już nie?
Przyznaję, że to ciekawe podejście.